Producent pellet na snacki i prażynki

PL EN
zaloguj | załóż konto
produkowane pellety

Kontakt

Jedność Spółka z o.o.
ul. Zielony Rynek 7, 67-400 Wschowa, NIP: 697-16-45-056

Szczegółowe dane kontaktowe

Zarząd:
Tomasz Przybylski
Prezes Zarządu
e-mail: przybylski@jednosc.pl

Biuro Zarządu:
Justyna Beker
tel. 65 5403715
e-mail: jednosc@jednosc.pl

Księgowość:
Sławomir Drzazga
tel. 65 5407830
e-mail: drzazga@jednosc.pl

Sprzedaż:
Agata Szczerbowicz
tel. +48 65 5407822
e-mail: szczerbowicz@jednosc.pl

Sprzedaż:
Magdalena Prętka
tel. 65 5403716
e-mail: pretka@jednosc.pl

Zakupy:
Ewelina Staniszewska-Szolc
tel. 65 5407870
e-mail: szolc@jednosc.pl

Produkcja:
Michał Ptak
tel. 65 5407840
e-mail: mptak@jednosc.pl

Logistyka:
Edyta Litorowicz
tel. 65 5407816
e-mail: litorowicz@jednosc.pl

Technologia i R&D:
Arkadiusz Matysiak
tel. 65 5407823
e-mail: matysiak@jednosc.pl


 
 
 


 
 
 

Nr rachunku bankowego: BGŻ BNP PARIBAS 34 1600 1172 1847 5300 3000 0001

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział KRS 0000096671. Wysokość kapitału zakładowego 2.012.950 zł


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]