Producent pellet na snacki i prażynki

PL EN
zaloguj | załóż konto
produkowane pellety

Kontakt

Jedność Spółka z o.o.
ul. Zielony Rynek 7, 67-400 Wschowa, NIP: 697-16-45-056

Szczegółowe dane kontaktowe

Zarząd:
Tomasz Przybylski
Prezes Zarządu
e-mail: przybylski@jednosc.pl

Biuro Zarządu:
Justyna Beker
tel. 65 5403715 / fax. 65 5407125
e-mail: jednosc@jednosc.pl

Księgowość:
Sławomir Drzazga
tel. 65 5407830
e-mail: drzazga@jednosc.pl

Logistyka:
Edyta Litorowicz
tel. 65 5407816
e-mail: litorowicz@jednosc.pl

Zakupy:
Ewelina Staniszewska-Szolc
tel. 65 5407822
e-mail: szolc@jednosc.pl

Sprzedaż:
Agata Szczerbowicz-Ptak
tel. 65 5403716
e-mail: ptak@jednosc.pl

Produkcja:
Mikołaj Radel
tel. 65 5407840
e-mail: radel@jednosc.pl

Jakość:
Dagmara Seń
tel. 65 5407842
e-mail: sen@jednosc.pl

Technologia i R&D:
Barbara Gromek
tel. 65 5407823
e-mail: gromek@jednosc.pl

Nr rachunku bankowego: BGŻ BNP PARIBAS 34 1600 1172 1847 5300 3000 0001

Sąd Rejonowy w Zielonej Górze, VIII Wydział KRS 0000096671. Wysokość kapitału zakładowego 1 612 950 zł


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]