Producent pellet na snacki i prażynki

PL EN
zaloguj | załóż konto

Produkty

Pellety są wyrobami ekstrudowanymi, wytwarzanymi z różnorodnych mieszanek surowców ziemniaczanych oraz zbożowych. Wytwarzane z pellet snaki są częścią ogromnego i stale rosnącego rynku przekąsek słonych.

Stosowana przez naszą firmę technologia produkcji charakteryzuje się wysokim stopniem innowacyjności, co pozwala na oferowanie pellet o zróżnicowanych składach surowcowych, kształtach, strukturze i smaku.

Pellety zamieniają się w smakowite przekąski na każdą okazję pod wpływem wyskiej temperatury - wysmażania w gorącym oleju bądź ekspandowania w gorącym powietrzu.

Nasz asortyment pellet na snacki obejmuje m.in.:


Pellety ziemniaczane

Pellety ziemniaczane
Pellety ziemniaczane

Pellety pszenne

Pellety pszenne
Pellety pszenne

Pellety wielozbożowe

Pellety wielozbożowe
Pellety wielozbożowe

Stosując najlepsze surowce, najnowocześniejsze technologie produkcji i wysoko wykwalifikowany personel uzyskujemy doskonałą i gwarantowaną jakość naszych wyrobów.

Z naszych pellet wytwarzane są słone przekąski na snacki w najlepszej jakości, które doskonale sprawdzą się podczas pikników, grilli, festynów i na innych uroczystościach. 


Strona używa cookies (ciasteczek). Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]